Adršpach-má jediná dovolená

15. srpna 2010 v 15:09 | Pocky xD |  Moje kecy
Včera jsem se vrátila z dovolené v Adršpachu. Byla to nejspíš jediná dovolená za tenhle rok. Každý rok totiž jezdíme po Česku nebo po Slovensku s tátovo kamarádama z vojny a ti berou taky rodiny. Letos jsem jela jen já s tátou. Sice nejsem nadšená každodenními tůrami po skalách, ale bylo to super. Už jsem se ale těšila domů na mamku a na sestru, které nejely, protože byly nemocný. (perex)

První den jsme navštívily Teplické skály. Stezka byla dlouhá asi 6 km. Většinou rovinka a místami schody. Skály měly své názvy podle jejich tvaru. Třeba želva. Některé si byly podobné a u jiných jsme měli chuť vzít fixu a přepsat to.
Druhý den jsme šli na Ostaš. Jeli jsme autem a pak pěšky. Hlavné do kopce, což jsem si myslela že vypustím duši :). Pak se šlo mezi skálami po schodech a žebřících. Pořád jen nahoru, dolu. Ale bylo to krásný. Super výhled :).
Třetí den bylo koupaliště, které bylo skvělé. I když nemám ráda tobogány atd. tak to bylo super.
Čtvrtý  den jsme šli do Babičina údolí. Koukli jsme se na dvě chajdy a bylo. To zas tak super nebylo. Bylo ale zase děsný horko tak jsme šli znova na koupák xD.
Pátý den jsme šli na Adršpařské skály. Procházeli jsme se mezi skálami a pořád schody nahoru a dolu. Jeli jsme loďkami na malou okružní plavbu, která byla dost vtipná.(nalevo Michael Jackson po 1. plastice(pařez) a napravo po 3.(taky pařez) jak vypadal v orginále nikdo netuší)-takhle to asi nějak bylo ta plavba. Podívali jsme se i na Pískárnu. Jezero a okolo něj zase stezka nahoru a dolu.
Šestý den jsme šli do nedalekého muzea Merkuru(lego minulého století xD) a na oběd.
Sedmý den jsme se vrátili domů a to bylo nejhorší. Museli jsme se všichni loučit a doma se rodiče pohádali. Takže vážně super ani jsem mamce neukázala ještě fotky. Ale jinak to byla krásná dovolená :).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama