Březen 2010

Karin-kdo to vymyslel???

26. března 2010 v 17:26 | Pocky xD |  Naruto-bláboly
Zase jsem se donutila číst mangu Naruta a nejsem nijak daleko x) ale zkARINrovna se na scéně objevila Karin  okamžitě se stala moji neoblíbenou postavou. Hned mě napadlo, že ji tam dali jen proto, aby měli jak naštvat takový jako jsem já, který fandí SasuSaku. Už jsem o ni četla dřív v konoha high school, ale tam mi byla selkem ukradená x). No ale rozhodně nechci urazit ty kdo ji mají rádi :). Proti tomu nic nemám. No ale vybudovala jsem si na ni silnou alergii. Tak to byl zase jeden můj blábol :)).

Jaro je tu!

22. března 2010 v 17:26 | Pocky xD |  oznamka
Jaro je tu! HURÁÁÁ! Konečně je ta dlouhá hnusná zima pryč a u nás je zase teplo! Takže na oslavu toho že je jaro jsem udělala novej des a myslím že se mi docela povedl :). Nebudu vám slibovat že něco napíšu, protože bych to asi stejně nedodržela :). Ale uvidíme :). Tak víc mě k tomu nenapadlo tak se mějte.

Škola-můj pohled na věc

22. března 2010 v 14:13 | Pocky xD |  Moje kecy
,,Co škola?"Zeptá se vždy táta nebo máma, když přijdu domů. Upřímně mám rodiče, kteří mě netrestají za špatnou známku spíš si nechají všechno vysvětlit a pak řeknou ,,to si opravíš." A ani mi nevadí když se na školu zeptají, protože se pak i zeptají na den a tak :D. Ale škola,....ta škola. Já vím, že bez ní bych si nenašla práci a jednou budu ráda, že jsem ji měla. Chodím na gymnázium a je to docela nuda a upřímně řečeno připadám jsi jak blbec :). Nejradši mám snad přestávky. Bavím se s kámoškama a s kámoši a je to prča. Vždy mě potěší, když mi mamka udělá vydatnou svačinu se slovy ,,tak ať ti to dnes jde." Samozřejmě se nedá říct, že mě nic nebaví. Baví mě výtvarka, ale máme tak děsnou učitelku, že se docela těšim na dějiny výtvarky co budeme mít příští rok xD. Baví mě i čeština nebo tělocvik a to je co říct, protože nejsem vůbec hubená :), ale tělocvik mi jde. Jinak mám ráda ještě francouštinu :D. Ale kdybych měla vyjmenovat předměty které nesnáším, psala bych to rok xD. Někdy se do té velké budovy, která nese nápis škola těším a jsem ráda že jsem se tam dostala :), ale někdy je to děs. Vstávám v půl sedmé někdy i dřív a je to hrůza. Neumím si představit kdybych vstávala v pět jako jedna moje spolužačka každý den. Říká se škola základ života a myslím že je to i pravda,ale kdyby aspoň ta taška nebyla tak těžká. No jelikož je už jaro tak mě to tolik ve škole nebaví a pořád vyhlížím z okna a pozoruji lidi. Když konečně zazvoní zvonek a všichni se nahrnou do šatny se přezout je to děsná úleva, ale pak si uvědomím že se ještě musím prodírat šatnou k mým botám a bundě. Pak ale už jen cesta domů při které mě bolí z těžké tašky za krkem, ale stojí za to když si uvědomím že už jsem doma. A tak jsem se pokusila napsat něco k tématu týdne a nevím jestli se mi to nějak extra povedlo :D.